Náš tým

Když se v rodině sejdou tři právníci, je jediným logickým krokem spojit síly dohromady. Každý z nás máme naprosto odlišnou praxi, proto se ideálně doplňujeme a jsme schopni pokrýt prakticky celý rozsah právního řádu.

Mgr. Pavel Ticháček

advokát

Mgr. Pavel Ticháček po úspěšném absolvování studia na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně nastoupil povinnou tříletou advokátní koncipientskou praxi v zavedených advokátních kancelářích v Moravskoslezském kraji. V rámci přípravy na výkon činnosti samostatného advokáta působil rovněž jako asistent insolvenčního správce. Mgr. Pavel Ticháček působil rovněž na Energetickém regulačním úřadě, a to na oddělení sporných a schvalovacích řízení a následně na odboru licencí.  V roce 2014 úspěšně složil advokátní zkoušky u České advokátní komory a zahájil výkon samostatné advokátní praxe.

605 070 038

JUDr. Bc. Jarmila Ticháčková Mateřanková

advokát

JUDr. Bc. Jarmila Ticháčková Mateřanková absolvovala s červeným diplomem jak na Právnické tak i Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po povinné tříleté praxi advokátního koncipienta složila s vyznamenáním advokátní zkoušky u České advokátní komory a následně sbírala zkušenosti v nové právní oblasti na pozici zástupkyně notářky v Opavě. V roce 2019 složila advokátní slib, který je podmínkou pro výkon činnosti advokáta, a od roku 2020 zahájila samostatný výkon advokátní činnosti.

775 423 121

JUDr. Ing. Jan Ticháček

of counsel

JUDr. Ing. Jan Ticháček působí jako právník u Záchranného útvaru HZS ČR Hlučín, a to v hodnosti plukovníka. Dříve působil rovněž jako asistent soudce Ústavního soudu ČR. Má bohaté zkušenosti jak z oblasti ústavního práva, tak také z oblasti práva správního, včetně přestupkového. Právnickou fakultu Masarykovy univerzity absolvoval s červeným diplomem, vynikajících studijních výsledků dosáhl i při studiu oboru finanční podnikání na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, kde mu byl udělen titul inženýr.

Mgr. Jana Ticháčková

office manager

Mgr. Jana Ticháčková působí v naší kanceláři jako office manager a je naší pravou rukou.

NAPIŠTE NÁM!

Zanechte nám zprávu a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ