NAŠE SLUŽBY

Níže naleznete některé z námi nejčastěji poskytovaných služeb.
Umíme toho ale samozřejmě daleko více. Stačí napsat.

NEMOVITOSTI

Nemovitosti a nakládání s nimi tvoří jeden ze základních pilířů naší každodenní agendy. Ať již potřebujete darovací, kupní, zástavní, rezervační smlouvu, nebo například advokátní úschovu či smlouvu o smlouvě budoucí, to vše Vám samozřejmě rádi zajistíme, a to včetně zastoupení v řízeních před katastrálními i jinými úřady.

Máme bohaté zkušenosti rovněž s poskytováním právního poradenství SVJ či bytovým družstvům.

RODINNÉ  PRÁVO

Rodinné právo a související agenda tvoří další z významných oblastí naší práce. Podáme Vám pomocnou ruku při řešení veškerých nepříjemností spojených s rozvodovým řízením, pomůžeme Vám vyřešit jak otázku styku s dítětem a výživného, tak i otázku vypořádání majetku. Pokud nejsou stanovené podmínky ze strany druhého rodiče dodržovány, pomůžeme Vám s jejich vymáháním.

TRESTNÍ  PRÁVO

Ať jste v postavení podezřelého, obviněného, odsouzeného, či naopak v postavení svědka nebo poškozeného, s trestním řízením máme bohaté zkušenosti a nenecháme Vás v tom. Zajistíme, aby orgány činné v trestním řízení dbaly na Vaše práva, nepřekračovaly své pravomoce a neopomíjely důležité důkazy.

 PRACOVNÍ  PRÁVO

Máte pocit, že se k Vám zaměstnavatel chová nepřiměřeně a chcete vědět, co si může dovolit? Dostali jste výpověď a nesouhlasíte s ní? 

Nebo jste naopak zaměstnavatel a nevíte si rady s neposlušným zaměstnancem? Potřebujete pomoci s vytvořením interních právních dokumentů?

S tímto vším Vám pomůžeme, a to samozřejmě platí i o jakýchkoliv dalších dotazech a požadavcích z oblasti pracovního práva.

 

OBČANSKÉ  PRÁVO

OBCHODNÍ  PRÁVO

SPRÁVNÍ  PRÁVO

ENERGETICKÉ  PRÁVO

VYMÁHÁNÍ  POHLEDÁVEK

Náš záběr je mnohem širší a můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. V rámci naší kanceláře jsme tři právníci a spolupracujeme s řadou notářů, daňových poradců, in-house právníků, exekutorů a dalších specializovaných profesí, proto si umíme poradit téměř se vším.

NAPIŠTE NÁM!

Zanechte nám zprávu a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ